Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: select
gu: ચયન કરો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Day
gu: દિવસ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
