Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: select
he: בחירה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: default
he: ברירת מחדל

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Summary
he: תקציר

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Roles
he: תפקידים

en: Day
he: יום

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Users
he: חברי האתר

en: Timer
he: טיימר

en: Update rate
he: קצב עדכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Hours
he: שעות

en: Total:
he: סה"כ:

en: Client
he: לקוח

en: Rate
he: דרג

en: Pause
he: עצירה
