Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: select
hi: चुने

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Support
hi: समर्थन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: default
hi: तयशुदा

en: Weight
hi: मान

en: none
hi: कोई नहीं

en: edit
hi: संपादन करें

en: Summary
hi: सारांश

en: Total
hi: कुल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Options
hi: विकल्प

en: Roles
hi: भूमिका

en: Day
hi: दिन

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >
