Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: select
hr: odaberite

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Support
hr: Podrška

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: default
hr: Zadano

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Roles
hr: Uloge

en: Day
hr: Dan

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Users
hr: Korisnici

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Period
hr: Točka

en: Total:
hr: Suma:

en: Pause
hr: Zaustavi
