Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: select
hu: választás

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Support
hu: Támogatás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: default
hu: alapértelmezés

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Day
hu: Nap

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Users
hu: Felhasználók

en: Timer
hu: Időzítő

en: Update rate
hu: Frissítési gyakoriság

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Period
hu: Pont

en: Hours
hu: Órák

en: Total:
hu: Összesen:

en: Client
hu: Ügyfél

en: Rate
hu: Mérték

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: Update filter
hu: Frissítési szűrő

en: Earned
hu: Megszerezve

en: Pause
hu: Szünet

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: Billed
hu: Számlázva

en: Time spent
hu: Eltöltött idő

en: All clients
hu: Minden ügyfél
