Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Day
hy: Օր

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›
