Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: select
id: Pilih

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: default
id: standar

en: Weight
id: Bobot

en: none
id: tidak ada

en: Summary
id: Ringkasan

en: User
id: Pengguna

en: Options
id: Opsi

en: Roles
id: Peran

en: Day
id: Hari

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Users
id: Pengguna

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Period
id: Periode

en: Client
id: Klien

en: Clients
id: Klien
