Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: default
is: sjálfgefið

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: edit
is: breyta

en: Summary
is: Samantekt

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Options
is: Möguleikar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Day
is: Dagur

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Users
is: Notendur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Period
is: Punktur

en: Total:
is: Samtals:
