Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: default
jv: gawan

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: edit
jv: sunting

en: Summary
jv: Rangkuman

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Roles
jv: Parāgā

en: Day
jv: Dina

en: Users
jv: Panganggo

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Period
jv: Periode
