Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: default
lv: noklusējums

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: edit
lv: labot

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Roles
lv: Lomas

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Users
lv: Lietotāji

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Period
lv: Periods

en: Hours
lv: Stundas

en: Total:
lv: Kopā:

en: Client
lv: Klients

en: Rate
lv: Likme
