Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: select
mr: निवडा

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: default
mr: मुलभूत

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Options
mr: विकल्प

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Day
mr: दिवस

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Hours
mr: तास
