Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: select
my: ရွေးပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›
