Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: select
pl: wybierz

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Support
pl: Wsparcie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: default
pl: domyślny

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: edit
pl: edytuj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Roles
pl: Role

en: Day
pl: Dzień

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Timer
pl: Licznik

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Period
pl: Okres

en: Hours
pl: Godziny

en: Total:
pl: Razem:

en: Client
pl: Klient

en: Rate
pl: Oceń

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Pause
pl: Pauza
