Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: select
ru: выбор

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Support
ru: Поддержка

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: default
ru: по умолчанию

en: Weight
ru: Вес

en: none
ru: нет

en: edit
ru: изменить

en: Summary
ru: Сводка

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: Options
ru: Опции

en: Roles
ru: Роли

en: Day
ru: День

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Users
ru: Пользователи

en: Timer
ru: Таймер

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Period
ru: Период

en: Hours
ru: Часы

en: Total:
ru: Всего:

en: Client
ru: Клиент

en: Rate
ru: Ставка

en: All users
ru: Все пользователи

en: Pause
ru: Пауза

en: Clients
ru: Клиенты

en: Billed
ru: Оплачен

en: Time spent
ru: Затрачено времени

en: Add rate
ru: Добавить ставку
