Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: select
sk: výber

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: default
sk: predvolené

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Users
sk: Používatelia

en: Timer
sk: Časovač

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Hours
sk: Hodiny

en: Total:
sk: Spolu:

en: Rate
sk: Sadzba

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Add rate
sk: Pridať sadzbu
