Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Weight
ta: எடை

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Day
ta: நாள்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›
