Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: select
tr: seç

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Support
tr: Destek

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: default
tr: öntanımlı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: Summary
tr: Özet

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Roles
tr: Roller

en: Day
tr: Gün

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Timer
tr: Zamanlayıcı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Period
tr: Nokta

en: Hours
tr: Saat

en: Total:
tr: Toplam:

en: Rate
tr: Puan

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur

en: Clients
tr: İstemciler
