Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: select
ur: انتخاب کریں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Summary
ur: خلاصہ

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>
