Survey Builder (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Response
uk: Відповідь

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Question
uk: Питання

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Other
uk: Інше

en: Select list
uk: Список вибору

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: New textfield
uk: Нове текстове поле

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: New fieldset
uk: Новий набір полів

en: New select list
uk: Новий список вибору

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: New checkboxes
uk: Нові прапорці

en: New radios
uk: Нові радіокнопки

en: Textarea
uk: Текстова область

en: New textarea
uk: Нова текстова область
