Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ
