Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Question
bn: প্রশ্ন
