Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Question
eo: Demando

en: Other
eo: Alia

en: Select list
eo: Selekta listo

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.
