Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Response
eu: Erantzun

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Question
eu: Galdera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Other
eu: Bestea

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu
