Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Question
ku: پرسیار

en: Other
ku: هیتر
