Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Other
nn: Andre

en: Select list
nn: Listevalg

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Edit Link
nn: Rediger lenke
