Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Default
os: Æнæивд
