Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Response
ru: Ответ

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Question
ru: Вопрос

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Other
ru: Другое

en: Select list
ru: Список выбора

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: New textfield
ru: Новое поле строки текста

en: New fieldset
ru: Новое поле группы полей

en: New select list
ru: Новое поле выбора из списка

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: New checkboxes
ru: Новое отмечаемое поле

en: New radios
ru: Новое поле радиокнопки

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: New textarea
ru: Новое поле области текста
