Survey Builder (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Response
ta: பதில்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Are you sure you want to delete %title?
ta: %title-ஐ அழிப்பதில் உறுதியாக உள்ளீர்களா?

en: Question
ta: கேள்வி

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: %title has been deleted.
ta: %title அழிக்கப்பட்டது.
