Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: User
bs: Korisnik

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Question
bs: Pitanje

en: Select list
bs: Select lista

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
