Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Response
ca: Resposta

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Question
ca: Pregunta

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Other
ca: Altres

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: New textfield
ca: Nou camp de text

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: New fieldset
ca: Nou conjunt de camps

en: New select list
ca: Nova llista de selecció

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: New checkboxes
ca: Noves caselles de selecció

en: New radios
ca: Nous botons d'opció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: New textarea
ca: Nova àrea de text
