Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User
is: Notandi

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Question
is: Spurning
