Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Question
lt: Klausimas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Other
lt: Kiti

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis
