Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Question
mn: Асуулт
