Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Response
oc: Responsa

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Other
oc: Autre

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
