Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Response
pt: Resposta

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: User
pt: Utilizador

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Tem a certeza que pretende eliminar %title?

en: Question
pt: Questão

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Other
pt: Outro

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: %title has been deleted.
pt: %title foi eliminado.

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Radios
pt: Botões de opção

en: Edit Link
pt: Editar ligação

en: Fieldset
pt: Grupo de campos

en: Checkboxes
pt: Caixas de seleção

en: Textarea
pt: Área de texto

en: Deleted %title.
pt: Eliminado %title.
