Survey Builder (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Question
sl: Vprašanje
