Survey Builder (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Question
be: Пытанне

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Other
be: Іншыя

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
