Survey Builder (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Response
bg: Отговор

en: Link
bg: Линк

en: User
bg: Потребител

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Question
bg: Въпрос

en: Other
bg: Други

en: Select list
bg: Избор от списък

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
