Survey Builder (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Response
cs: Odpověď

en: Link
cs: Odkaz

en: User
cs: Uživatel

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Question
cs: Otázka

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Other
cs: Jiné

en: Select list
cs: Seznam

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Textarea
cs: Textová oblast
