Survey Builder (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: User
da: Bruger

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Question
da: Spørgsmål

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Other
da: Anden

en: Select list
da: Valgliste

en: %title has been deleted.
da: %title slettet.

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Radios
da: Radioknapper

en: Edit Link
da: Redigér link

en: New textfield
da: Nyt tekstfelt

en: Fieldset
da: Feltgruppe

en: New fieldset
da: Ny feltgruppe

en: New select list
da: Ny udvalgsliste

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: New checkboxes
da: Nye afkrydsningsfelter

en: New radios
da: Nye radioknapper

en: Textarea
da: Tekstområde

en: New textarea
da: Nyt tekstområde
