Survey Builder (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: User
et: Kasutaja

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Question
et: Küsimus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Other
et: Muu

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Scores
et: Tabeliseis

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Radios
et: Raadionupud

en: Edit Link
et: Muutmise link
