Survey Builder (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Response
fa: پاسخ

en: Link
fa: پیوند

en: User
fa: کاربر

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Question
fa: سوال

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Other
fa: ساير

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد
