Survey Builder (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Scores
kn: ಅಂಕಗಳು

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
