Survey Builder (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Response
lv: Atbilde

en: Link
lv: Saite

en: User
lv: Lietotājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Question
lv: Jautājums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Other
lv: Citi

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Radios
lv: Radiopogas
