Survey Builder (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Link
ps: تړونی

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Other
ps: نور

en: Edit Link
ps: تړونی سمون
