Survey Builder (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: User
sk: Používateľ

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Question
sk: Otázka

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Other
sk: Ostatné

en: Select list
sk: Výberové pole

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie
