Survey Builder (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Number
ast: Númberu

en: Link
ast: Enllaz

en: User
ast: Usuariu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Question
ast: Entruga

en: Other
ast: Otru

en: Select list
ast: Esbilla
