Survey Builder (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན
