Survey Builder (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Number
cy: Rhif

en: Link
cy: Dolen

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Other
cy: Arall

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Text to display
cy: Testun i ddangos
