Survey Builder (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Number
fi: Numero

en: Response
fi: Vastaus

en: Link
fi: Linkki

en: User
fi: Käyttäjä

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Question
fi: Kysymys

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Other
fi: Muu

en: Select list
fi: Valintalista

en: %title has been deleted.
fi: %title on poistettu.

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Radios
fi: Radionapit

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: New textfield
fi: Uusi tekstikenttä

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: New fieldset
fi: Uusi kenttäryhmä

en: New select list
fi: Uusi valintalista

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: New checkboxes
fi: Uudet valintaruudut

en: New radios
fi: Uudet radionapit

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: New textarea
fi: Uusi tekstialue
